Nikt nas nie nauczył i nie przygotował na życiowe nieprzyjemne niespodzianki, więc nie budź w sobie poczucia winy czy wstydu za swoje błędne decyzje, brak działania, brak samoświadomości i to, że nie potrafisz dysponować własnymi zasobami, bo ich może wciąż nie znasz. Ale też nie wiń innych za świadomość takiego stanu rzeczy i brak reakcji, tkwienie w miejscu.

Samorozwój wymaga Twojego czynnego udziału, nikt za Ciebie nie przeżyje Twojego życia. To Ty jesteś realizatorem swoich wizji.

Gdy pomyślę o sobie – w którym miejscu mentalnie byłam jeszcze 4 lata temu, pod ciężarem blokujących potencjał myśli – a gdzie jestem dziś, z własnym patentem na terenie UE i nadającą sens mojemu życiu pracą, to przysięgam, że z żadnego mojego dokonania nie byłam tak dumna. Ta duma jest oznaką realnego poczucia spełnienia. Wszyscy mamy dokładnie takie same szanse, by jej zaznać. 

UWAŻAJ NA PODRÓBKI !!

To jedyny taki trening mentalny z dostępnych na rynku, bo mojego autorstwa i z moim prowadzeniem. Nie daj się naciągnąć na chwytliwe marketingowe triki i „atrakcyjne” ceny.

Cenę mojego projektu ustalały osoby, które brały udział w fazie testowej – przed wprowadzeniem projektu do oferty. Od pierwotnych cen typu „bezcen” czy 240 zł/konsultację postanowiłam pomniejszyć koszt do 2000 zł/ 10 konsultacji. 

2000 zł podzielić na 100 dni – równa się 20 zł/ dzień, czyli jakby bardzo wykwintny deser każdego dnia w tej przepięknej kwartalnej podróży : ) 

Jeśli wciąż się wahasz – wypełnij krótki formularz, który pomoże w podjęciu decyzji. Pozwól sobie na szczere odpowiedzi, nawet jeśli nie będą Ci się one podobać. Tylko tak będziemy w stanie ocenić czy ten projekt jest dedykowany dla Ciebie. Nie musisz mi ich wysyłać jeśli nie chcesz, ale chociaż przeczytaj i odpowiedz przed sobą.